Agencja Marketingowa Pozycjonerzy24

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Nasza historia

Wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Agencja marketingowa Pozycjonerzy24 powstała w 2011 roku. Jak każda nowa firma, liczba pozyskiwanych klientów do momentu zaistnienia w wyszukiwarce Google praktycznie nie istniała. Siedem miesięcy pozycjonowania sprawiło, że zaczęliśmy pozyskiwać ogromną liczbę klientów i rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma agencjami interaktywnymi, które nie realizowały pozycjonowania. Miejsce w którym jesteśmy dzisiaj to efekt ogromnej wiedzy, determinacji i skuteczności.

Nasza misja jest prosta

Klienci mają osiągnąć sukces biznesowy

Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Nie ma dla nas znaczenia wielkość budżetu na działania, a zrealizowanie wspólnie ustalonych oczekiwań. Nasza praca ma przynieść klientowi wzrost generowanych przychodów, bo to właśnie korzyści finansowe najlepiej weryfikują skuteczność działań marketingowych. Nie obiecujemy osiągnięcia kosmicznych efektów, w niskim budżecie. Możemy obiecać terminowość, dokładność i skuteczność, o której najlepiej świadczy nasza własna widoczność w  Google.

0
Lat istnienia
+ 0
Klientów
+ 0
słów kluczowych
3 styczeń 2011
Start Pozycjonerzy24
Nasza agencja marketingowa zaczęła istnieć. Z każdym miesiącem liczba obsługiwanych klientów rosła, ale dopiero jak uzyskaliśmy widoczność w Google nabraliśmy wiatru w biznesowe żagle i cały czas mkniemy naprzód.
3 styczeń 2011
2013
Konieczny rozwój firmy
Po 2 latach istnienia liczba klientów była na tyle wysoka, że przez kilka miesięcy nie pozyskiwaliśmy nowych. Wraz z rozbudowaniem zespołu o wykwalifikowanych specjalistów, mogliśmy dalej działać z nowymi partnerami biznesowymi na wysokim poziomie.
2013
2018
Jesteśmy coraz lepsi
Od 2018 do 2020 roku prowadziliśmy nasze usługi pod inną domeną. Po dwóch latach przerwy powracamy jednak do Pozycjonerzy24.pl , aby realizować wyłącznie skuteczne pozycjonowanie stron w Polsce.
2018
2022
Co dalej?
Przyszłości nie zna nikt, ale dążymy do tego aby stać się najlepszą agencją marketingową od pozycjonowania w Polsce. Chcemy, żeby synonimem "pozycjonowanie" stała się nazwa "Pozycjonerzy24" 🙂
2022