Skuteczne Pozycjonowanie

Grupa marketingowa Pozycjonerzy24

Poznaj naszą historię

Bardzo rzadko ktoś odwiedza tę podstronę. Przeważnie wszyscy od razu sprawdzają cennik pozycjonowania i przechodzą do kontaktu. Niezmiernie mi miło że chcesz moją firmę poznać bliżej. Mam nadzieję, że i ja będę miał możliwość lepiej poznać Ciebie i Twoją firmę.
historia Pozycjonerzy24

Nasza historia

Wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku​
Grupa marketingowa Pozycjonerzy24 powstała w 2011 roku. Początki działalności były bardzo słabe i ledwie starczało na koszty działalności. Dopiero w momencie uzyskania widoczności w Google na istotne(dla mojego biznesu) słowa kluczowe, firma zaczęła się rozwijać. Nigdy nie zamienię grupy Pozycjonerzy24 w wielką agencję marketingową, bo w moim przypadku jakość świadczonych usług jest ważniejsza od ilości. Dlatego w danym miesiącu nie pozyskujemy dużej ilości nowych Klientów, a jedynie tyle na co pozwalają nam moce przerobowe.

Nasza misja jest prosta

Klienci mają osiągnąć sukces biznesowy​
Każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie. Najważniejsze dla nas jest zrealizowanie wspólnie ustalonych oczekiwań w optymalnym dla Klienta budżecie. Nasza praca ma przynieść klientowi wzrost generowanych przychodów, bo to właśnie korzyści finansowe najlepiej weryfikują skuteczność działań marketingowych. Nie obiecujemy osiągnięcia kosmicznych efektów, w niskim budżecie. Możemy obiecać terminowość, dokładność i skuteczność, o której najlepiej świadczy nasza własna widoczność w Google.

9

Lat istnienia

+230

Klientów

+11150

słów kluczowych w TOP 10

Nie wielkość agencji świadczy o jej skuteczności

Nie jesteśmy dużą agencją marketingową i jesteśmy dumni z tego powodu

Założyciel grupy Pozycjonerzy24

Witam Cię serdecznie!

Jestem Michał Lembicz, a grupa Pozycjonerzy24 to jeden z moich pierwszych projektów biznesowych. Założyłem również agencję marketingową Elitarny Marketing która specjalizuje się w szerszych usługach marketingowych, a w 2020 roku planuję stworzyć markę ekskluzywnej damskiej bielizny RIKONA.

Bardzo dużo pracuję, ale - zabrzmi to pewnie mało wiarygodnie, ale taka jest prawda - marketing to po prostu moja pasja. Uwielbiam ten moment, kiedy Klient zaczyna widzieć efekty naszej pracy i zaczyna zarabiać więcej pieniędzy.

Prywatnie jestem zapalonym wędkarzem, czytelnikiem książek fantasy i miłośnikiem kina.
Michał Lembicz

Realizujemy własne projekty internetowe

To nie dziwne, że większość firm realizujących pozycjonowanie zarabia tylko na świadczonych usługach?  My wykorzystujemy wiedzę marketingową również do osiągnięcia korzyści na własnych projektach, które systematycznie się rozwijają i przynoszą coraz większe dochody. Dzięki temu możemy zaprezentować realizacje projektów marketingowych czy wyjaśnić jaki wpływ na pozycje miały dane działania. Poniżej prezentujemy kilka z wielu naszych projektów marketingowych:
Profesjonalnycopywriter.plProfesjonalny Copywriter
Witryna poprzez którą pozyskujemy Klientów na wysokiej jakości treści pod kątem usług czy produktów.
Wirtualne-Biura.comwirtualne biura
Katalog biur wirtualnych na którym zarabiamy poprzez prezentację wizytówki firm oferujących taką usługę.
Zgubickilogramy.plzgubić kilogramy
Portal na temat odchudzania na którym zarabiamy poprzez sprzedaż produktów odchudzających i publikacji zewnętrznych.
Oczywiście projektów które prowadzimy jest dużo więcej. Te są jednymi z ostatnich które powstały. Powoli pozycjonujemy te serwisy, ale nie śpieszymy się z osiągnięciem wysokich pozycji (poza projektem Wirtuane-biura.com które w ciągu pół roku ma być widoczna na frazy krajowe).