Skuteczne Pozycjonowanie
Efekty pozycjonowania stron firmowych widoczne nawet po 3 msc. współpracy.
Pozycjonowanie firmy już od 800 zł netto msc. w danej miejscowości.
Umowę możesz rozwiązać w każdym momencie bez podawania powodu.
Czytelna, bez niezrozumiałych punktów umowa na pozycjonowanie firmy.

Pozycjonowanie firmy

i wyzytówki w mapach Google

Pozycjonowanie firmy to podstawa jeśli chce się szybko pozyskać nowych Klientów. W momencie jak strona firmowa i wizytówka w mapach Google zyska widoczność, zaczynają pojawiać się nowi Klienci. Nie ma znaczenia czy Twoja firma oferuje usługi czy produkty. 

Jak wygląda pozycjonowanie firmy

Pozycjonowanie strony firmowej wygląda inaczej w przypadku firmy działającej lokalnie (w danej miejscowości, regionie, województwie), a firmy działającej na terenie całej Polski. Oprócz standardowych działań SEO jak optymalizacja strony firmowej czy pozyskiwanie linków z wartościowych miejsc, próbujemy wymienić się linkami z firmami o zbliżonym profilu działań, a nie będącą bezpośrednią konkurencją.

Firma działająca lokalne

Pozycjonowanie firmy działającej lokalnie wykonujemy już od 800 zł netto msc. Finalna cena zależy od działań marketingowych konkurencji.

Firma działająca krajowo

Pozycjonowanie firmy działającej na terenie całej Polski wykonujemy od 1600 zł netto msc. Finalna cena zależy od działań marketingowych konkurencji.

A co z wizytówką w mapach Google

Bez względu czy firma działa lokalnie czy w całej Polsce, w ramach opracowanej strategii marketingowej dbamy o widoczność firmy w mapach Google. Docelowo dążymy do tego, aby strona firmowa była widoczna zarówno w wynikach organicznych jak i w mapach, co znacząco zwiększa liczbę pozyskiwanych Klientów. Zyskanie widoczności w mapach Google polega na innych działaniach niż pozycjonowanie strony firmowej i tutaj duży nacisk kładziemy na wskazanie odpowiedniego kierunku firmie, bo to właśnie jej Klienci mogą pomóc w przyśpieszeniu działań.

Najważniejsze korzyści z pozycjonowania firmy

Korzyści finansowe - Każda wydana złotówka na pozycjonowanie firmy, ma zwrócić się wielokrotnie. To nie jest koszt prowadzenia firmy, tylko kluczowa inwestycja zapewniająca pozyskiwanie nowych Klientów.

Korzyści wizerunkowe - Firma będąca wysoko w wynikach organicznych jest przez potencjalnych Klientów odbierana jako godna zaufania i rzetelna. W końcu jest wysoko, więc musi być dobra w tym co realizuje.

Niski koszt marketingowy - Pomimo że pozycjonowanie jest marketingiem długoterminowym, to w porównaniu z otrzymanymi korzyściami jest to najtańsza i najefektywniejsza forma reklamy internetowej.

Nasze efekty pozycjonowania stron firmowych

Restauracja sushi w Warszawie

800 zł netto msc.

Wcześniejsza strona firmowa była w tragicznym stanie więc zaczęliśmy od postawienia nowej strony atrakcyjnej wizualnie i przyjaznej pod kątem wyszukiwarek. Po 5 miesiącach pozycjonowania ruch organiczny wzrósł o 42.04%

System rezerwacji online

1600 zł netto msc.

Od samego początku pozycjonujemy tę stronę firmową pod kątem widoczności w całej Polsce. Pierwsze efekty były widoczne po 3 miesiącach, ale dotarcie do wysokich pozycji zajęło ok 7-8 miesięcy. Jeszcze kilka miesięcy pracy (pod warunkiem, że konkurencja nie zwiększy działań) i firma będzie na wszystkich wartościowych frazach w TOP 3

Katalog wirtualnych biur

500 -1000 zł netto msc.

Nasz projekt który dopiero zaczynamy pozycjonować pod kątem widoczności krajowej. Każda firma oferująca wirtualne biuro będzie mogła odpłatnie zamieścić wizytówkę w katalogu. Jest to jeden z wielu naszych projektów na których pokazujemy korzyści wynikające z pozycjonowania firmy.
nasza strona firmowa

Cennik pozycjonowania firmy

Cennik pozycjonowania stron firmowych jest zawsze ustalany indywidualnie, ale wynosi minimum 800 zł netto miesięczne. Im większy budżet jest przeznaczany na pozycjonowanie firmy, tym szybciej można osiągnąć efekty - Prosta i logiczna zależność. Dokładnie informujemy każdego Klienta o budżecie w jakim zrealizowanie dobrej strategii marketingowej jest realne. Ustalenie optymalnego budżetu, pozwalającego osiągnąć oczekiwania Klienta to klucz wieloletniej, owocnej współpracy na której nam zależy. Skontaktuj się z nami i sprawdź za darmo co możemy dla Ciebie zrobić.
Kontakt z nami
cennik pozycjonowania firmy

Często zadawane pytania

Ile czasu muszę czekać na efekty pozycjonowania firmy
W trakcie opracowania strategii szacujemy czas oczekiwania na pierwsze efekty. Każdy Klient otrzymuje dostęp do monitoringu pozycji, a co 6 miesięcy wysyłamy dokładne raporty pokazujące efekty naszej pracy.
Dlaczego cena pozycjonowania wzrosła po 6 msc.
Cena pozycjonowania firmy może wzrosnąć lub spaść co 6 miesięcy. Wszystko zależy od budżetu jakim operuje konkurencji i oczekiwań względem dalszego pozycjonowania.
Jakich firm nie pozycjonujemy
Nie pozycjonujemy firm hazardowych i promujących erotykę. Unikamy takich branż z powodów etycznych.
Jaki mam wpływ na strategię pozycjonowania firmy
Każda strategia jest opracowana pod kątem oczekiwań Klienta i jego budżetu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i modyfikacje w strategii. Dopiero jak strategia pozycjonowania firmy jest w pełni zrozumiała i akceptowalna, wystawiamy fakturę VAT na dany miesiąc, a po jej opłaceniu zabieramy się do pracy.
Jak wygląda wycena pozycjonowania strony firmowej
W oparciu o aktualną kondycję strony firmowej, szacujemy koszt jej optymalizacji który nie wchodzi w budżet pozycjonowania. Do tego analizujemy działania konkurencji na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy, i na tej podstawie otrzymujemy sugerowany budżet na pierwsze 6 miesięcy współpracy
Ile firm pozycjonujemy
Z racji, że jesteśmy małą agencją marketingową w ciągu miesiąca możemy pozyskać maksymalnie 3-5 Klientów, aby móc wykonać usługi na wysokim poziomie. Pozycjonujemy ponad 100 stron firmowych.
Kiedy wizytówka w Google będzie widoczna w mapach
Widoczność strony w mapach Google traktujemy jako poboczną korzyść strony firmowej. 10-20% działań koncentrujemy na tym elemencie, ale wszystko zależy od strategii marketingowej jaką obierzemy.
Moja firma była wczesniej pozycjonowania. Coś to zmienia?
Tak. W przypadku jak firma była wcześniej pozycjonowana, trzeba brać pod uwagę spadki wynikające ze zmiany agencji marketingowej. Zawsze o tym informujemy.
pencilrocketsmilehourglass