Skuteczne Pozycjonowanie

Pozycjonowanie Legionowo

Tanie pozycjonowanie jest możliwe z nami!
 • W Legionowie mieszka ponad 110 000 mieszkańców. To Twoi potencjalni klienci!
 • Pozycjonowanie w Legionowie jest widoczne już po 2 miesiącach trwania współpracy
Przykładowy cennik pozycjonowania Legionowo

Dlaczego pozycjonowanie Legionowo z nami?

Założyciel Pozycjonerzy24

"Po 2 miesiącach widać gołym okiem efekty pozycjonowania w Legionowie"

Michał Lembicz, założyciel Pozycjonerzy24.pl

,,Legionowo jest miejscowością położoną w pobliżu lokalizacji naszego biura, a więc zapraszamy do nas na niezobowiązujące spotkanie odnośnie pozycjonowania Twojej strony pod kątem widoczności w Legionowie. W 90% przypadków efekty pozycjonowania są widoczne już po 2 miesiącach rozpoczęcia współpracy. Zaufaj Pozycjonerzy24 którzy specjalizują się w pozycjonowaniu lokalnym. Naszą skuteczność potwierdzi wiele firm nie tylko z Legionowa, ale i z całej Polski“

Zalety pozycjonowania w Legionowie

Zwiększenie Twoich zysków

Ile byś zarabiał więcej gdyby klienci z Legionowa mogli bez problemu znaleźć Twoją firmę w internecie? Domyślasz się o ile więcej zarobi Twoja firma?

Budowa wizerunku Twojej firmy

Pora na to, aby to w pierwszej kolejności usługi/produkty które oferujesz, zaczęły mieszkańcom Legionowa kojarzyć się właśnie z Twoją firmą! Zbuduj jej wizerunek razem z nami!
Jakie są korzyści pozycjonowania

Zwiększenie ruchu na stronie

Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę usługową czy sprzedajesz produkty – W Legionowie każdy kto tego szuka, będzie mógł trafić na Twoją stronę!

Pozycjonowanie jest tanie

Dzięki maksymalnej zniżce za pozycjonowanie Legionowo zapłacisz tylko 480 zł netto (W przypadku większości branż). Korzyści? Są nieporównywalnie większe od tej kwoty!

Cennik pozycjonowania stron Legionowo

Poniższy cennik jest orientacyjny. Na jego przykładzie chcemy pokazać ile za pozycjonowanie w Legionowie musiałyby zapłacić dane branże. Do ceny należy doliczyć kwestię optymalizacji strony, jeśli w aktualnej formie nie wykorzystuje pełnego potencjału
Cennik pozycjonowania stron internetowych

  Prawnik

  1000 zł netto miesięcznie

  Solarium

  800 zł netto miesięcznie

  Weterynarz

  800 zł netto miesięcznie

Pozycjonowanie strony w Legionowie jest dość proste z racji niskiej konkurencji. Większość firm realizujemy po najniższej możliwej cenie jeśli chodzi o pozycjonowanie firmy czyli za 800zł netto miesięcznie. W momencie osiągnięcia wysokich pozycji i pewności, że na razie konkurencja nie stanowi zagrożenia, obniżamy cenę za pozycjonowanie nawet o 50% (Pozycjonowanie w Legionowie jest wtedy za 400 zł netto msc.) . Skontaktuj się z nami, a ZA DARMO opracujemy budżet potrzebny na wypozycjonowanie Twojej strony w Legionowie

Skontaktuj się z nami

Pozycjonowanie z nami w 4 krokach

Kontakt
Możesz do nas zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Nie spamujemy Ci poczty namawiając do współpracy z nami, bo to wyłącznie Twoja decyzja.
Twoje oczekiwania
Kim jest Twoja konkurencja? Na jakie słowa kluczowe chcesz być widoczny? Jakim dysponujesz budżetem na pozycjonowanie? Chcemy poznać Twoje oczekiwania.
Przygotowanie oferty
Wykonujemy analizę Twojej strony i sprawdzimy jak wygląda pozycjonowanie u Twojej konkurencji. Będziesz wiedział czy Twój budżet jest wystarczający na SEO.
Podpisanie umowy
Umowę z nami możesz rozwiązać w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Zaufanie jest podstawą działania naszej agencji marketingowej.
Pozycjonowanie stron internetowych z nami

Skuteczne pozycjonowanie strony w Legionowie ma przynosić Tobie jak największe zyski. Dlatego chcemy bardzo dobrze poznać specyfikację Twojego biznesu: Które produkty/usługi przynoszą Ci najlepsze zyski? Czy biznes cechuje się sezonowością? Jakiego wieku, płci, statusu materialnego są Twoi potencjalni Klienci?

Wysokie pozycje na słowa kluczowe to jedno. Uzyskanie z wysokich pozycji jak najwyższej liczby Klientów to inna kwestia, w której chcemy Ci pomóc. Pamiętaj, że konkurowanie niskimi cenami za usługi/produkty nie jest dobrym rozwiązaniem. Stając się naszym Klientem, oprócz pozycjonowania zyskujesz kompleksowe wsparcie marketingowe.