Skuteczne Pozycjonowanie

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Uwolnij potencjał drzemiący w sklepie
Ogromna liczba słów kluczowych
W każdym sklepie internetowym jest ogromna liczba słów kluczowych do wypromowania. Pozycjonowanie sklepu internetowego bardzo szybko widać po zwiększonej sprzedaży.
Działania przekładające się na sprzedaż
W sklepie internetowym bardzo łatwo zweryfikować czy zwiększenie ruchu przekłada się na sprzedaż produktów. Oprócz pozycjonowania pomagamy w optymalizacji sklepu internetowego.
Wzrost sprzedaży widoczny gołym okiem
Już po 6 miesiącach współpracy nasi Klienci notują sprzedać większą nawet o 30% względem zeszłego roku, kiedy to sklep nie był jeszcze pozycjonowany lub było to nieefektywne.

Sklepy internetowe dobrze się pozycjonuje

Sklep internetowy bardzo fajnie się pozycjonuje z racji ogromnej liczby słów kluczowych, które wpisują potencjalni Klienci w wyszukiwarkę Google. Kluczem jest tutaj optymalizacja, która niestety jest bardzo często zaniedbywana przez właścicieli sklepów internetowych. To bardzo czasochłonny proces, ale znacząco przyśpiesza efekty pozycjonowania.
Cennik pozycjonowania stron internetowych

Efekty pozycjonowania sklepów internetowych

Sklep internetowy 1

4500 zł netto msc.
Współpraca rozpoczęta we wrześniu 2019 roku. W pierwszym miesiącu została wprowadzona optymalizacja kategorii pod kątem nasycenia słów kluczowych. Pozycjonowanie sklepu od października 2019 do kwietnia 2020 zwiększyło widoczność sklepu z 4 fraz do 668 fraz (pół roku pozycjonowania sklepu www), czyli o 16 700%.

Sklep internetowy 2

3000 zł netto msc.
Branża artykułów rozrywkowych i imprezowych. Pozycjonujemy sklep od 9 stycznia 2017 roku. Najniższy budżet w jakim działamy przy sklepach internetowych z racji, że Klientowi nie zależało na szybkich efektach tylko na stopniowym wzroście widoczności. Efekt: Wzrost widoczności z 38 słów kluczowych w TOP 10 do 370 fraz w TOP 10 czyli o 973%.

Jak wygląda współpraca?

Kontakt z nami
W pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować i podać maksymalny budżet jaki mogą Państwo przeznaczyć na pozycjonowanie sklepu internetowego.
Im więcej informacji uzyskamy tym lepiej przygotujemy strategię marketingową i budżet potrzebny na pozycjonowanie sklepu przez pierwsze sześć miesięcy współpracy. Wzrost widoczności musi iść równolegle ze wzrostem Państwa korzyści finansowych, a więc chcemy uzyskać jak najwięcej informacji które pozwolą nam osiągnąć oczekiwania względem pozycjonowania sklepu www.
Nim rozpoczniemy pozycjonowanie sklepu, dokładnie sprawdzamy czy jest on dostosowany zarówno pod kątem wyszukiwarki Google jak i potencjalnych Klientów. Optymalizacja sklepu internetowego jest przez nas osobno wyceniana i - w ogromnej większości przypadków - wymaga ogromnej ilości pracy i czasu. Dopiero jak sklep zostanie zoptymalizowany można zacząć działać z pozycjonowaniem.
Wycena działań optymalizacyjnych
W pierwszej kolejności musimy sprawdzić czy potencjał sklepu internetowego jest w 100% wykorzystywany. Sklep nie może odstawać poziomem optymalizacji od konkurencji.
Zaczynamy pozycjonować sklep
Optymalizacja zakończona. Faktura za działanie opłacona. Pora zabrać się do roboty.
Po opłaceniu faktury zabieramy się za działania zawarte w opracowanej strategii marketingowej. Cały czas utrzymujemy kontakt z właścicielem sklepu internetowego, aby osiągać jak największe efekty marketingowe. Pomagamy nie tylko w kwestiach SEO, ale również UX co ma wpływ na poprawę sprzedaży.
Średni wzrost ruchu
46%
średni wzrost pozycji w TOP 10
800%
średni wzrost sprzedaży
32%

Średnie korzyści po 6 msc. pozycjonowania sklepu internetowego

Efekty pozycjonowania sklepu www można gołym okiem zobaczyć po 6 miesiącach współpracy. Widoczność słów kluczowych w TOP 10 ma bezpośrednie przełożenie na generowany ruch organiczny i generowane ze sprzedaży zyski. W przypadku każdego sklepu szacujemy ile potrwa osiągnięcie efektów, które zaczną wpływać bezpośrednio na sprzedaż produktów.
Kontakt z nami